Wiele osób od lat próbuje różnymi metodami zrzucić kilka lub kilkanaście kilogramów, jednakże nie zawsze, a wręcz powiedziałbym w większości przypadków próby te kończą się fiaskiem.

Dlaczego tak się dzieje?

Powód jest prosty. Stosowanie programów odchudzania oraz diet opracowanych globalnie dla wszystkich ludzi identycznych, a przecież każdy z nas jest inny – nie jesteśmy identyczni. Organizm każdego człowieka reaguje inaczej na leki, suplementy, kosmetyki oraz na wszelkie programy dietetyczne.  

Nutrilite opracowało plan Bodykey DOSTOSOWANY DOKŁADNIE do twoich potrzeb. Zapewne zastanawiasz się jak to jest możliwe, że inni tego nie stosują. Otóż stosują, ale zabiegi te dostępne są tylko w elitarnych klinikach i SPA, przez to zabiegi te są horrendalnie drogie i wręcz niedostępne dla zwykłego "Kowalskiego", a jedynie dla elit z grubym portfelem.

Nutrilite by Amway daje Ci SKUTECZNY PROGRAM UTRATY WAGI za naprawdę przystępną cenę. Pomyśl ile do tej pory wydałeś już na różne dietetyki, suplementy i programy odchudzające, które nie przyniosły pożądanego efektu.. 

W kilku krokach opiszę Ci na jakiej zasadzie działa program Bodykey:

 • Krok 1: Pakiet startowy bodykey
  Dokonaj zakupu Pakietu starowego bodykey, który zawiera wszystkie elementy potrzebne do rozpoczęcia. programu
   
 • Krok 2: Test genetyczny
  Pobierz próbkę swojego DNA, następnie wyślij do laboratorium w celu analizy.
   
 • Krok 3: Opracuj swój plan
  Zarejestruj się na stronie www.bodykey.pl i udziel informacji naszym ekspertom odnośnie swojego stylu życia oraz preferencji.
   
 • Krok 4. Twój osobisty trener bodykey
  Niezbędnym elemnetem programu jest nielimitowany dostęp do inernetowej platformy, poprzez która zespół psychologów oraz specjalistów d.s. żywienia i treningu udzieli uczestnikom wsparcia w trakcie trwania programu.
  Platforma bodykey – Twój osobisty trener zawiera:
  – tysiące smacznych przepisów
  – 70 filmów instruktażowych z ćwiczeniami fizycznymi
  – interaktywne narzędzia monitorowania postępów
   
 • Krok 5: Produkty bodykey
   
 • Krok 6: Suplementy.
  Opracowane specjalnie na potrzeby programu Naturalny bloker węglowodanów oraz Preparat redukujący tłuszcz razem z szerką ofertą suplementów diety NUTRILITE pomoże osiągnąć uczestnikowi załozone cele.
   
 • Krok 7: Sukces

Osiągnięcie wagi docelowej to dla uczestnika wielki sukces. Jest to przełomowy moment, który pozwala zyskać pewność siebie oraz zadowolenie z własnego wyglądu. Program bodykey pomoże Ci również w utrzymaniu osiągniętej wagi na optymalnym poziomie. 

Jeżeli tylko masz problem z otyłością, lub po prostu chcesz zrzucić kilka kilogramów – zainwestuj w Bodykey!

Skontaktuj się ze mną, a udzielę Ci odpowiedzi na twoje pytania lub wątpliwości.